יום המורה 2016 

יום המורה הוא יוזמה אזרחית ליום שכולו הכרת תודה. מטרתו היא להביע הערכה לעובדי ועובדות ההוראה - לרבות מורים, מורות, גננים וגננות - על מלאכתם בחינוך דור העתיד, מתוך הבנה כי הם המפתח להצלחת החברה. 

בפרויקט עבדנו על הידוק והרחבת שפת המיתוג, חידוד מסרים בפניה לקהלי היעד השונים, יצירת קמפיינים (תוכן וקופירייטינג, צילום ועריכת סרטוני סטופמושן) עיצוב לפרינט ולרשתות חברתיות, אינפוגרפיקה ורענון אתר היוזמה.

מתוך העבודה המשותפת עם צוות היוזמה, הבנו כי ציון יום המורה כבר הוטמע בתודעה הציבורית. יחד הגדרנו כמטרה מרכזית את העברת המסר של אמירת תודה צנועה, דרך עשייה עצמאית. כדי להראות איך אפשר להגיד תודה מכל הלב בקלות יצרנו את קמפיין #פשוטלומרתודה, שכלל סדרת מודעות לרשתות החברתיות ושלושה סרטוני סטופ מושן. בסרטונים הדגמנו שלוש דרכים למתנות DIY שכל אחת ואחד יכולים להכין בבית בעלות נמוכה.

 

כחלק מעידוד יצירת אירועים באופן עצמאי, קיבלו הרשויות המקומיות, מנהלי בתי הספר, ההורים והתלמידים (כולם לפי צורכיהם הספציפיים) רעיונות והצעות לפעילויות ביום המורה עצמו. את ערכות החגיגות ניתן היה להוריד מאתר יום המורה.

 

פוסטים לרשתות חברתיות בשלבים השונים של הפרויקט.

מידע המומחש חזותית לסקר שנערך בקרב מאות מורים ברחבי הארץ.

כרטיסי ברכה לעמדות כתיבה וחלוקה בבתי ספר או להורדה מהאתר.

במטרה לשפר את תדמית מקצוע ההוראה, ביקשנו להדגיש את השליחות של האנשים שמאמינים כי חינוך מוביל לשינוי, ויצרנו קמפיין בו אנשי ההוראה משתפים בסיפוריהם וסיבותיהם לבחירה במקצוע.

 

שותפים לפרויקט —

ארגון ליד
אורי פודולר, מנהל יוזמת יום המורה
Kwaa Online, שיווק דיגיטל

ניסן שטראוכלר, יחסי ציבור
* מיתוג יום המורה 2013 - שי ענבר

 

0