המבוגרים שואלים תמיד – מה תעשו כשתהיו גדולים? את התשובה תמצאו בספר הזה ובו חמישים סיפורים על ילדות שגדלו להיות נשיאות, חוקרות, מנהיגות, יזמות ומנצחות. יחד איתן תגלו איך אפשר לשבור שיאים אולימפיים, לפרוץ דרך במדע, לעשות משפט צדק ולעזור לחלשים בחברה. 

בחברתן תפליגו לימים שבהם מדינת ישראל עוד לא קמה ותלמדו עד כמה השתנו חייהן של נשים מאז ועד היום. כי ילדות וילדים זקוקים לסיפורים על דמויות מופלאות שגם להן היו חלומות ילדות, ובזכות אישיותן יוצאת הדופן זכו להגשים אותם והיו לאגדות אמיתיות. 

את סיפוריהן כתבה הסופרת שהם סמיט, כלת פרס ראש הממשלה, פרס ביאליק ופרס לאה גולדברג לספרות ילדים, והם מלווים בחמישים איורים מקוריים של מאיירות ומאיירים מהמובילים בישראל.

את הסיפורים תוכלו לקרוא בכל סדר שתבחרו. אבל אם תקראו אותם בזה אחר זה, תוכלו להרגיש את חלוף הזמן ולגלות שרשרת זהב של נשים מגשימות, שמוסרות זו לזו את השרביט כמו במרוץ שליחים. ובתום הקריאה – השרביט יעבור אליכן. רוצו איתו קדימה, לשיאים חדשים, וזכרו תמיד את סיפוריהן של הנשים המיוחדות שפגשתן. כי אם הן התגברו על מחסומים, על מוסכמות ועל דעות קדומות, גם אתן יכולות!

[unex_ce_button id="content_fic1putpw" button_text_color="#bff8f2" button_font="bold" button_font_size="22px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="0.2px" button_bg_color="#546bf4" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="3px" button_border_color="#546bf4" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#f74f33" button_text_spacing_hover="0.2px" button_bg_hover_color="#bff8f2" button_border_hover_color="#bff8f2" button_link="https://www.agadot.hameriza.com" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]לאתר הספר[/ce_button]